Tayfur Sökmen Bulvarı İskenderun Plaza 5 nci Kat Kapı No:19/22 İSKENDERUN / HATAY
Mollaoğlu Ltd

İnşaat

2011 TARİHİNDEN İTİBAREN İNŞAAT ALANINDA DA FAALİYETTE BULUNMAYA BAŞLAMIŞ BULUNMAKTA OLUP; İLK BİNAMIZ VE GÖZ BEBEĞİMİZ OLAN İSKENDERUN PALMİYE HASTANESİ CİVARLARINDA BULUNAN HER SAFASINDA 1 E 1 İLGİLENDİĞİMİZ 8 DAİRE 2 İŞ YERİ OLMAK ÜZERE TOPLAM 10 BAĞIMSIZ BÖLÜMDEN OLUŞAN GÖKSU APT. HAYATA GEÇİRİLMİŞTİR.

2012 YILI ORTALARINDA İSKENDERUN DENİZCİLER BÖLGESİNDE YAPIMINA BAŞLADIĞIMIZ VE YİNE HER SAFASINDA 1 E 1 İLGİLENDİĞİMİZ 45 DAİREDEN OLUŞAN TAMAMI TAMAMLANMIŞ OLAN KANYON PARK EVLERİNDE HAYAT BAŞLAMIŞ DURUMDADIR.

2014 YILI BAŞLARINDA BAŞLADIĞIMIZ VE YAPI DEVAM ETMEKTE OLAN DÖRTYOL NUMUNE EVLER MAHALLESİNDE BULUNAN VE YİNE HER SAFASINDA 1 E 1 İLGİLENDİĞİMİZ 8 DAİRE 2 İŞ YERİNDEN OLUŞAN TOPLAM 10 ULTRA LÜKS BAĞIMSIZ BÖLÜMDEN OLUŞAN İNŞAATIMIZ TAMAMI TAMAMLANMIŞ OLAN BİNAMIZDA HAYAT BAŞLAMIŞ DURUMDADIR.

2015 YILINDA İSKENDERUN DENİZCİLER BÖLGESİNDE YAPIMINA BAŞLADIĞIMIZ VE YİNE HER SAFASINDA 1 E 1 İLGİLENDİĞİMİZ 10 DAİREDEN OLUŞAN İNŞAATIMIZ TAMAMLANMIŞ OLAN BİNAMIZDA HAYAT BAŞLAMIŞ DURUMDADIR.

2016 YILINDA İSKENDERUN DENİZCİLER BÖLGESİNDE YAPIMINA BAŞLADIĞIMIZ VE YİNE HER SAFASINDA 1 E 1 İLGİLENDİĞİMİZ 2 BLOK 46 DAİREDEN OLUŞAN İNŞAATIMIZ TAMAMLANMIŞ OLAN BİNAMIZDA HAYAT BAŞLAMIŞ DURUMDADIR.

EN SON BELEN İLÇESİ SARIMAZI ‘ DA BULUNAN ARSAMIZDA TAMAMLAMIŞ OLDUĞUMUZ 2 BLOKTAN OLUŞAN TOPLAM 24 DAİREDEN OLUŞAN İNŞAATIMIZ TAMALANMIŞ OLUP HAYAT BAŞLAMIŞTIR.